KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17234266
nr 1723 4266
H Reinprecht. Vegetation. Signerad, daterad -74. Olja på duk, 22x34 cm, yttermått inklusive ram: 26x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 september 2025
kl 19:34:50
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)